Сенат Чехії визнав Голодомор геноцидом українців.
Про рішення чеських парламентаріїв повідомив у середу президент Володимир Зеленський. Подякував Чехії.
“Вітаю рішення Сенату Чехії про визнання Голодомору геноцидом українців. Вдячний чеським друзям за утвердження правди та відновлення історичної справедливості”, ‒ написав Зеленський у Twitter.
Покарання за всі минулі та сучасні злочини Росії неминуче, заявив.
Вже у 19 країнах світу Голодомор 1932–1933 років визнано геноцидом українського народу.







