Вимушені переселенці, які через “Дію” звернулися по допомогу до 30 квітня, але так і не отримали грошей, можуть вдруге подати відповідну заявку.
Внутрішньо переміщені особи можуть вдруге подати заявку на грошові виплати, але вже через структурні підрозділи з питань соцзахисту населення, повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко під час національного телемарафону.
“Кілька десятків тисяч звернень через недосконалу роботу системи “Дія” не дійшли до кінцевої точки прийняття рішення. Проаналізувавши цю ситуацію спільно з Міністерством цифрової інформації та реагуючи на запити цих людей, ми надали їм можливість повторно звернутися по допомогу”, – сказав він.
Мінцифри сформувало перелік таких громадян та уже передало його до органів соціального захисту населення.
“Заяви подаються не через ЦНАП чи територіальну громаду, а саме через структурні підрозділи з питань соцзахисту населення. Якщо вони внесені до зазначеного списку, їм буде призначено допомогу, починаючи з березня. Якщо людина не потрапила до такого списку, вона все одно має звернутися і надати підтвердження того, що у квітні поточного року вона вже подавала інформацію про надання допомоги. Їй також будуть призначені відповідні виплати”, – підкреслив Музиченко.







