Росіяни знищили село Яковлівка у Харківській області.
Відео опублікувало Міністерство оборони України.
Загарбники перетворили село на руїни. У деяких будинків пошкоджений дах, стіни та вибиті вікна. Інші знищені повністю. Крім того, на подвір’ях згарища від пожеж.
“Повною мірою відчути “братню любов” сусідньої недодержави довелося і жителям села Яковлівка. Зруйновані будинки, на місці яких цілковиті згарища, біль та злість за скоєне рашистами. Та незважаючи на масштаби руйнувань, селяни не втрачають оптимізму”, – йдеться у повідомленні.







