Росіяни ввечері 22 вересня вдарили по дев’ятиповерхівці в Торецьку Донецької області.
Із розбитого будинку співробітники ДСНС вночі врятували 19 людей. Про це у Telegram повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
Від удару в одному з під’їздів обвалилися плити перекриття з дев’ятого по сьомий поверх.

“Значних людських жертв вдалося уникнути через те, що переважна більшість мешканців будинку евакуювалася. Із 53 квартир заселеними залишалися 10.
Тому наслідки такого важкого удару можна вважати легкими: лише одна людина травмована”, – повідомив Кириленко.
За його словами, це приклад того, як евакуація рятує життя.
“Хто досі не виїхав з території Донеччини, особливо із зони активних бойових дій, той щоденно наражає своє життя на смертельну небезпеку.
Не легковажте! Евакуюйтеся – усім надаємо таку можливість, причому абсолютно безкоштовно”, – наголосив Кириленко.







