Росія може вдатися до повторного вторгнення з території Білорусі.
Водночас загрози нападу на Київ станом на зараз не немає, оскільки Кремль зацікавлений в дещо інших цілях. Про це під час брифінгу 27 жовтня сказав заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.
“Противник може вдатися до проведення операцій насамперед з території Білорусі. Це може бути напрямок з ЧАЕС, а також напрямок з Чернігівської області. Ситуація відстежується, певні заходи вже вжживають щодо посилення наших угруповань. Ми готові”, – заявив Громов.
У разі повторного вторгнення з території Білорусі Росія спробує порушити інфраструктуру, а також логістичні ланцюжки надання Україні міжнародної допомоги.
“До цього ЗСУ теж готові”, – запевнив Громов.







