Україні потрібна легалізація обігу зброї.
“Вважаю, що Україні потрібна не тільки лібералізація, але й легалізація обігу зброї. Впорядкування. Формування культури безпечного і відповідального ставлення до зброї”, – написав міністр оборони Олексій Резніков у Фейсбуці.
З початком повномасштабного вторгнення Росії десятки тисяч українців отримали автоматичну зброю для захисту своїх домівок у максимально “ліберальний” спосіб, нагадав він.
“По-друге, закон дозволяє громадянам використовувати будь-яку зброю проти ворога. Я вважаю логічним не створювати заборони, а регулювати використання зброї через формування стрілецької культури. Ефективне використання зброї – це не тільки особисті навички, це також певний стан свідомості і наявність відповідної інфраструктури”, – написав Резніков.
В Україні потрібно розвивати мережу стрільбищ, тирів, стрілецьких клубів, відповідних змагань, щоб кожен громадянин, який відповідає розумним вимогам, мав можливість навчитися користуватися зброєю, вважає міністр.







