Уранці 22 жовтня російські окупанти вчергове атакували мирні міста і села України.
Під прицілом опинився і Київ. Кілька ракет, що летіли на столицю, збили в області сили протиповітряної оборони. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в Telegram.
Повітряна тривога станом на 10:30 триває. Міський голова столиці закликав залишатися в укриттях.
“Економте електроенергію і з розумінням поставтеся до обмежень її постачання”, – зазначив він.







