27 червня президентка Молдови Мая Санду приїхала у Київську область, як і анонсували раніше.
Побувала у Бородянці, Бучі та Ірпені, повідомив голова обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в Telegram.
“Вона відвідала, аби на власні очі переконатися у наслідках російської окупації українських територій”, – написав він.
До Києва Санду прибула 27 червня. Це її перша поїздка в Україну від початку повномасштабної війни і друга загалом. Санду була в Києві з офіційним візитом 12 січня 2021 року.
У Києві молдовська лідерка зустрінеться із президентом Володимиром Зеленським.







