Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зустрівся зі студентами Києво-Могилянської академії і пообіцяв розглянути їхні вимоги.
Про це голова уряду повідомив у п’ятницю.
“Вранці зустрівся з представниками студентського самоврядування НУ “Києво-Могилянська Академія”. Розмова була дуже відвертою.
Домовились, що вимоги студентів і викладачів НаУКМА будуть подані у встановленому законодавством порядку. Відповідні органи вивчать факти, і з огляду на результати перевірки будуть ухвалені рішення”, – заявив.
Шмигаль повідомив, що уряд “не втручається у внутрішні справи вузів, оскільки автономія університетів має бути непорушною”.
4 лютого вранці студенти Києво-Могилянської академії страйкували під Кабінетом міністрів з вимогою звільнити міністра освіти Сергія Шкарлета. Були невдоволені рішенням МОН не визнавати вибори президента академії.







