Поліція нарахувала на святкуваннях Дня Незалежності у Києві майже 100 тис. учасників.
Національна поліція забезпечила публічну безпеку під час заходів, повідомляє НПУ.
Основним завданням правоохоронців було забезпечення безпеки громадян, які брали участь у заходах. Для охорони громадського порядку залучили підрозділи поліції діалогу, кінологів, вибухотехніків. Крім того, правоохоронці контролювали дотримання Правил дорожнього руху на дорогах населених пунктів.
“Наймасштабніші заходи з нагоди Дня Незалежності відбулися у Києві. В них взяли участь близько 100 тисяч осіб. Відбулися і заявлені марші захисників та патріотів України за участі понад 10 тисяч осіб. Безпеку громадян забезпечували близько 10 тисяч правоохоронців – це працівники Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії”, – повідомив голова Нацполіції Ігор Клименко.







