Майже щодня російські окупанти потрапляють у полон Сил оборони на Бахмутському напрямку.
Обмінний фонд поповнюється двома-трьома загарбниками, але буває і більше. Про це заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі “Радіо Свобода” 7 березня.
“Не можна сказати, що багато”, – сказав Череватий про кількість полонених в районі Бахмута за добу.
Таку цифру пояснив, зокрема, російськими загороджувальними загонами та великою кількістю “вагнерівців”. Полонених зазвичай беруть, коли їхні штурмові групи зазнають поразки, сказав Череватий.
“Коли в тебе позаду стоїть загороджувальний загін, грубо кажучи, попереду на тебе чекає вмотивований озброєний ворог, ти не дуже здасися в полон. В основному це коли штурмові групи зазнають поразки, і хтось залишається “недобитим”, тоді здаються у полон”, – додав речник.
При цьому українська сторона не оголошує дані щодо втрат.







