У тимчасово окупованому Херсоні почали зникати товари російського виробництва.
Місцеві магазини частково спорожніли, повідомляє “Херсон Online”.
Можливо, росіяни навмисно почали вивозити з міста продукти.
Зазначається, що окупанти також могли вивезти обладнання з торгових точок. Таким чином вони хочуть викликати гуманітарну кризу у місті.







