Із 17 липня на всіх 14 комунальних пляжах Києва заборонили купатися.
Через надмірну спеку відбувається активне цвітіння води у Дніпрі, що значно погіршує нормативні показники, повідомляє пресслужба КП “Плесо”. Водночас відпочивати на території пляжів дозволяють.
“Відсьогодні на усіх муніципальних пляжах столиці вивішали червоні прапори, тобто заборону на купання. Статус встановили з профілактичною метою. За умови тривалої аномальної спеки у водних об’єктах відбувається розмноження синьо-зелених водоростей, які споживають із води кисень і виділяють токсичні речовини. Унаслідок цього знижується концентрація розчиненого кисню у воді, що є передумовою для замору риби. За таких обставин санітарна якість води погіршується”, – йдеться у повідомленні.
Як довго триватиме заборона – не вказують. Підприємство додатково повідомить про зміну статусу.







