У Київської області запровадили обмеження на проїзд у приміських потягах.
Пасажири зобов’язані мати сертифікат про вакцинацію або негативний тест, повідомляє Укрзалізниця в Telegram.
“З 13 листопада проїзд в усіх приміських електропоїздах області здійснюється за наявності сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР-тесту на Covid-19, або негативного експрес-тесту на Covid-19, зробленого не більше ніж за 72 год. до рейсу”, – ідеться в повідомленні.
Без одного із цих документів пасажира може зняти з рейсу поліція.







