Оперативний штаб ради оборони Київської області ухвалив рішення про заборону використання святкової ілюмінації.
Це стосується у тому числі ялинок, парків та вулиць. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в Telegram.
“На території Київської області заборонено використання святкової ілюмінації – гірлянд, світлових декорацій тощо”, – написав він.
Це стосується як комерційної, так і комунальної та державної власності.
“Світлові декорації новорічних ялинок, парків, вулиць – залишимо на потім. Ми чинимо спротив ворогу, який здійснює енерготерор нашої країни. Максимальна економія електроенергії – це наш цивільний фронт сьогодні”, – підкреслив голова ОВА.







