Україна почала посилювати кордон з Білоруссю.
Там розпочалася спільна спеціальна прикордонна операція “Полісся”. Державна прикордонна служба України проводить її спільно з силами Національної гвардії, Національної поліції, ЗСУ та іншими задіяними резервами, передає МВС.
Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Володимир Нікіфоренко повідомив, що на українсько-білоруському кордоні зберігається загроза проникнення нелегальних мігрантів.
“Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації разом із взаємодіючими державними структурами узгоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції та опрацьовано відповідний план. І вчора ввечері вона офіційно розпочалася”, – зазначив він.
Збільшені прикордонні наряди з одночасним нарощуванням сил та засобів контролюватимуть режим на кордоні.
Для охорони кордону використовують безпілотні авіаційні комплекси та технічні засоби спостереження.
“Передбачене суттєве посилення прикордонного режиму вздовж українсько-білоруської ділянки державного кордону. У межах контрольованих прикордонних районів відбуватиметься виставлення контрольних постів на автомобільних дорогах та патрулювання основних шляхів, що ведуть до державного кордону, перевірки автобусних та залізничних станцій, проведення превентивних заходів у населених пунктах прикордоння”, – йдеться у повідомленні.







