На Донбасі протягом минулої доби бойовики два рази порушили режим припинення вогню.
Збройні формування РФ продовжують ігнорувати домовленості Тристоронньої контактної групи. Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил в Facebook.
“У бік Луганського окупанти вели вогонь з великокаліберних кулеметів. Поблизу Старогнатівки противник обстрілював позиції українських військ з автоматичних та протитанкових гранатометів, а також великокаліберних кулеметів”, – сказано в повідомленні.
Втрат серед українських військовослужбовців немає.
“Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.
Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними”, – сказано в повідомленні.







