Одну зі столичних вулиць пропонують назвати на честь покійного ексмера Києва Олександра Омельченка.
Відповідне клопотання на засіданні Київради 2 грудня озвучив депутат Володимир Яловий.
“Я прошу на честь Олександра Омельченка – Героя України, почесного громадянина Києва, заслуженого будівельника України, ексмера, народного депутата і депутата Київради багатьох скликань – найменувати одну з вулиць нашого міста та увічнити пам’ять Олександра Омельченка. Це буде символічним знаком належної шани за віддані ним зусилля на добробут киян та розбудову столиці”, – сказав Яловий, який багато років був заступником Омельченка під час його мерства.
Наприкінці він звернувся до мера міста Віталія Кличка з проханням доручити профільним підрозділам КМДА підготувати за цим клопотанням відповідний проєкт рішення Київради.
Кличко подякував депутату за ініціативу і дав протокольне доручення.







