20 жовтня Меморіальний комплекс Музею Другої світової війни відкрили для відвідувачів.
Можна піднятися на щит монумента “Батьківщина-мати”, передає Styler
Підйом на висоту 36,6 м коштує 100 грн з людини. Це підніжжя щита.
На висоту 91,1 м можна піднятися за 500 грн з людини. Це варто робити у сонячну та теплу погоду. Туман чи дощ можуть ускладнити підйом.
Піднятися на монумент можна з 10:00 до 18:00 у будні та 10:00 до 19:00 у вихідні.
Оплатити підйом можна у касах музею. Доступний готівковий і безготівковий розрахунок.







