Місто Українка, що на Київщині, на межі гуманітарної катастрофи! Там розташований один із об’єктів, в який поцілили рашисти, тому місто без опалення, світла, води.
Населення рятують активісти, волонтери. Тетяна Кучер, голова місцевого гуманітарного штабу, волає про допомогу. Завдяки її активності та старанням ДСНС у місті побудовані намети обігріву із дров’яним опаленням.
Але гостро стоїть питання гарячої їжі, теплого одягу, ковдр. Приїжджав обласний очільник пан Кулеба. Є обіцянки, але люди замерзають вже зараз.
У більшості містян електричні плити, тому їжу приготувати за нинішніх умов неможливо. Місту дуже гаряче харчування! Не потрібно в промислових масштабах. Будь-якій кількості люди будуть вдячні. Зараз всім бізнесменам важко, тому якщо кожен зробить по одній-дві ходці із гарячими обідами для людей – цього буде достатньо для порятунку громади.
До порятунку долучилась і азеобайджанська громада київщини. Сьогодні на благодійному концерті у Поляні на Закарпатті Азербайджанським культурним центром імені Мусліма Магомаєва (народний артист України Гурбан Аббасов, Наталія Кудряшова) та Народним артистом України Віталієм Юхименком були зібрані кошти, що вже передані волонтерам міста.
Гурбан Аббасов підключає азербайджанську громаду київщини. Ресторатор Натіг Гулієв, кафе “Дубровка”, вже зконтактував із Тетяною Кучер і привезе гарячу їжу. Теодозія Любов Микитка готується допомагати теплим одягом, пледами. Україна потребує допомоги не лише на фронті, а й в тилу. Разом переможемо! Якщо є бажання допомогти – сторінка голови гуманітарного штабу міста Тетяна Кучер.







