У Києві вже 70% заповнених місць у лікарнях. Цього достатньо, щоб місцева влада оголосила в місті “червону” зону.
Про це заявив голова комітету ВРУ з питань здоров’я Михайло Радуцький
За його словами, у Києві можуть запровадити “червоний” рівень карантинних обмежень через 70% заповнених місць у лікарнях. Рішення про перехід до іншого рівня карантину приймає місцева влада.
Мер Києва Віталій Кличко заявляв 13 жовтня, що ситуація з коронавірусом стрімко погіршується.







