Угорщина дасть дозвіл на транзит до Австрії для українців, які відправилися у мандрівку поїздом.
Про це міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив у Twitter.
“Сьогодні у Вільнюсі ми з Петером Сійярто обговорили розвиток українсько-угорських відносин у дусі взаємної поваги та довіри. Вітаю відкриття пунктів пропуску Косино-Барабаш і Дзвінкове-Лонья. Угорщина також дозволить транзит до Австрії для українців, які подорожують потягом”, – написав Кулеба.
Він також зазначив, що буде радий вітати Сійярто за кілька тижнів під час його візиту до Києва та на схід України як голови Комітету міністрів Ради Європи.







