Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев пропонує зменшити штрафи для платників єдиного податку, які з 1 січня 2022 року мають використовувати РРО/ПРРО.
Про це заявив у Telegram вранці 26 січня.
“25 січня минуло. Як і передбачали, дива не відбулося. Систему РРО ніхто не скасував і не скасує попри мантри покидьків і шахраїв.
У тих кількох тисяч ФОП, які ще не встановили РРО, є небагато часу – до лютого, щоб установити РРО. І вони, як і інші сумлінні колеги, фактично будуть звільнені від штрафів на 2022 рік”, – ідеться в повідомленні.

Поправка Гетманцева про зниження штрафів за порушення під час застосування касових апаратів передбачає:
– 10% вартості проданих із порушеннями товарів, робіт чи послуг у разі встановленняРРО/ПРРО до 1 лютого 2022 року;
– 50% – у разі встановлення РРО/ПРРО до 1 березня 2022 року.
“Штрафи не застосовуватимуть автоматично, а лише за результатами перевірки податкової”, – наголошує Гетманцев.







