Державна служба з надзвичайних ситуацій завершила тестувати систему оповіщення.
Оповіщення приходили на смартфони, пише заступник голови ДСНС Роман Примуш у Facebook.
“Сьогодні ДСНС успішно завершила тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast. Така система – це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя. Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, спричинив незручності й обріс мемами. Але величезна кількість технічних рішень і питань потребувала певного часу для тестування”, – вказав він.
Торік впровадження цієї системи оцінили в декілька мільйонів доларів і майже рік часу на всі роботи. Завдяки підтримці партнерів ДСНС зробила все безплатно.
Система оповіщення перейде в дослідну експлуатацію. Її використовуватимуть для надсилання реальних сигналів про загрози.







