Київська, Житомирська, Сумська й Черкаська області найближчим часом можуть покинути червону зону карантину.
Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу 16 грудня.
“Київську, Житомирську, Сумську й Черкаську області за індикаторами можуть вивести із червоного рівня епідемічної небезпеки”, – сказав Ляшко.
МОЗ ініціювало скликання комісії техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій для розгляду цього питання та ухвалення відповідного рішення, додав міністр.







