Англійська може отримати статус мови ділового спілкування в Україні.
Цю можливість обговорили на урядовій нараді, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram.
“Наразі Кабінет Міністрів опрацьовує відповідну законодавчу ініціативу. Англійську сьогодні використовують у діловому спілкуванні в усьому цивілізованому світі, тож надання їй такого статусу в Україні сприятиме розвитку бізнесу, залученню інвестицій та пришвидшенню євроінтеграції України”, – написав він
Профільним міністерствам дано завдання опрацювати пропозиції та оформити відповідні документи, зазначив Шмигаль.







