У французькому Ансі в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону відбувся чоловічий спринт.
Виграв гонку Йоганнес Бьо. Норвежець закрив усі мішені, показав гарну швидкість, повідомляє Sport.ua.
Срібну народу здобував росіянин Едуард Латипов, який програв лідеру 7 с.
Бронзовим призером сенсаційно став ще один норвежець Філіп Андерсен. Для нього це перший у кар’єрі п’єдестал пошани на Кубку світу.
Відразу двом українцям вдалося відпрацювати без промахів на вогневих рубежах, проте очок у загальний залік Кубка світу це їм не дало. Тарас Лесюк та Артем Тищенко лише кваліфікувалися у персьют, посівши 46 та 55 місця відповідно. Ще один українець Руслан Ткаленко із трьома промахами не потрапив навіть у топ-100.
Це найгріший результат для Ткаленка у кар’єрі. Він допустив три промахи і закінчив гонку передостаннім із відставанням 4.12,1 хвилини від переможця.







