Збірна України з боксу не виступатиме на чемпіонатах світу серед жінок та чоловіків у 2023 році.
Про рішення повідомив віцепрезидент федерації боксу Олег Ільченко. Про це повідомило “Суспільне”.
Причина бойкоту – допуск до змагань атлетів з Російської Федерації і Білорусі, які матимуть змогу виступати на турнірах під своїм прапором.
Відповідне рішення IBA ухвалила торік у жовтні, коли зняла заборону на участь в змаганнях боксерам з цих країн.
“Відповідь наша чітка: наші спортсмени та представники Федерації боксу України не виступають там, де будуть виступати представники країн-агресорів – Росії та Білорусі”, – сказав Ільченко.
Таким чином Україна приєднується до низки країн, які вже оголосили про своє рішення бойкотувати чемпіонат світу.
Бойкот турнірам вже висловили федерації боксу Сполучених Штатів Америки, Польщі, Швейцарії, Нідерландів, Великої Британії, Ірландії, Чехії, Швеції і Канади.
Також збірна бойкотуватиме Олімпіаду-2024, якщо там будуть виступати боксери з РФ чи Білорусі.
Основним турніром для збірної України з боксу будуть Європейські ігри, що відбудуться у червні у Польщі. На цьому турнірі не виступатимуть російські і білоруські боксери.







