Російські окупанти викрали безліч цивільних українців, а також в руках ворога знаходяться наші військовополонені солдати. Тому потрібно брати в полон якомога більше росіян, щоб була можливість обміняти на них українців.
У зверненні за підсумками 16 жовтня президент України Володимир Зеленський подякував двом підрозділам, які суттєво збільшили обмінний фонд України.
“Я дякую 54-му окремому розвідувальному батальйону імені Михайла Тиші, 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді й 92-й окремій механізованій бригаді, які під час наступальних дій суттєво збільшили нашу можливість повертати українців додому” – сказав він.
Зеленський також запевнив, що Україна пам’ятає по всіх своїх громадян, яких окупанти утримують в катівнях. Україна постарається повернути всіх додому. Саме для цього потрібна велика кількість полонених росіян, щоб було на кого міняти громадян України.







