Президент Володимир Зеленський візьме участь у саміті лідерів G20.
Найімовірніше, йтиметься про онлайн-формат, сказав речник президента Сергій Никифоров “Суспільному”.
“В якомусь форматі, звичайно, що Володимир Зеленський візьме участь у саміті G20. Більше сказати не можу”, – сказав Никифоров.
Саміт G20 відбудеться на індонезійському острові Балі 15 листопада.
До групи країн “Великої двадцятки” входять Австралія, Аргентина, Бразилія, Велика Британія, Індія, Індонезія, Італія, Канада, Китай, Південна Корея, Мексика, Німеччина, ПАР, РФ, Саудівська Аравія, США, Туреччина, Франція Японія, Європейський Союз.







