Президент України Володимир Зеленський розпочав візит до Сполучених Штатів Америки.
Зеленський зустрівся із міністром оборони Ллойдом Остіном та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном у Національному університеті оборони США.
“Обговорили виклики для глобальної безпеки, розвиток подій на фронті та подальшу українсько-американську співпрацю у сфері оборони”, – сказав Зеленський.
“Я вдячний США за виконання наших домовленостей, особливо щодо посилення протиповітряної оборони, а також міністру Остіну та генералу Брауну за їхнє особисте лідерство”, – сказав Зеленський.








