Президент України Володимир Зеленський телефоном переговорив з Генеральним секретарем Північноатлантичного Альянсу Йенсом Столтенбергом і доповів ситуацію з безпекою на Донбасі напередодні саміту НАТО 14 червня.
Про повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента.
Зеленський розповів Столтенбергу, що загроза, що виходить від РФ на кордоні з Україною, зберігається, оскільки там зосереджені війська загарбників.
Президент висловив сподівання, що в ході саміту НАТО, який відбудеться у прийдешній понеділок, питання дієвих кроків для стримування російської агресії будуть розглянуті.
Він окремо наголосив на важливості для України введення у дію рішення Бухарестського саміту НАТО 2008 року щодо ПДЧ для нашої країни.







