Кремль анонсував так зване “входження” тимчасово окупованих територій України до складу Росії.
Однак, ця “церемонія” є звичайним російським “фрік-шоу”, яке не має жодного юридичного сенсу. Про це заявив радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк у Twitter.
“Кремлівське фрік-шоу”. Анонсована “церемонія входження” не має жодного юридичного сенсу. Бо суб’єкти, яких не існує, не можуть увійти в країну, що мобілізовано розпадається”, – пояснив він.
Подоляк порадив прихильникам Путіна не витрачати часу на віртуальну “ru-адженду”.
“Реальне життя буде цікавіше: контрнаступ, деокупація, трибунал”, – запевнив Подоляк.







