Росія продовжує завдавати ракетних ударів по цивільній інфраструктурі України.
Теракти російських військових у Вінниці, Дніпрі, Одесі, Харкові, Чугуєві, Нікополі та Миколаєві прокоментував 16 липня керівник Офіса президента України Андрій Єрмак у Telegram.
“Їм потрібно більше жертв серед мирних людей, бо так вони сподіваються зламати дух опору нашого суспільства, залякати нас. Це тактика терористів, їхні методи роботи. Велика держава діє як терорист. Вони думають, що зможуть зупинити звільнення територій України, не дати Збройним силам України знищити ворожі склади з боєприпасами та інші військові об’єкти”, – написав він.
Російську Федерацію необхідно визнати країною-спонсором тероризму.
“Її економіка має бути зруйнована, щоб росіяни більше не могли фінансувати війну. За терор проти українців та нашої держави доведеться відповідати. Тільки так демократія і свобода можуть перемогти середньовічне рабство”, – додав Єрмак.







