Кабінет Міністрів змінив склад правління “Укрзалізниці”.
Зокрема, припинив повноваження члена правління Романа Черницького у зв’язку з закінченням терміну повноважень. Про це йдеться в постанові №1368.
Держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Почтарьова уповноважили на підписання контракту з головою компанії Олександром Камишіним, а Камишіна як главу компанії – з членами правління.
Також уряд на період до формування нового правління, але не більше ніж до 31 березня 2021 року, постановив обрати та призначити з 1 січня 2022 року членами правління “УЗ” Павла Цубера та Євгена Шрамка.
23 грудня Кабінет міністрів продовжив повноваження голови “Укрзалізниці” Олександра Камишіна.







