Перша партія озброєння, яке Польща готує для передачі Україні на тлі російської агресії, прибуде наступного тижня.
Про це повідомив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький на пресконференції у Тарнові, передає “Суспільне”.
“Ми передаємо в Україну оборонне озброєння. Кілька десятків тисяч артилерійських снарядів, передаємо також міномети та гранатомети. Вже наступного тижня відправиться перший вантаж для захисту нашого східного кордону.
Ми бачимо посилення агресії та тиску з боку Росії. З української сторони спостерігається рішучість до захисту, але почасти не вистачає техніки, тому діяти треба швидко”, – сказав Моравецький.
“Безпечна Україна та безпечний її кордон – це також європейський та польський вимір безпеки. Ми знаходимося в контакті з українськими сусідами, щоб у разі потреби вони могли захистити себе якнайкраще”, – додав прем’єр.







