Україна отримала значну кількість військової допомоги від союзників і країн-партнерів.
Тепер Збройні сили України терміново потребують важкого озброєння, зокрема реактивних систем залпового вогню, бойових літаків і засобів протиповітряної оборони, заявив 9 червня міністр оборони Олексій Резніков у Facebook.
“Без важкої бронетехніки неможливий ефективний контрнаступ. Слід враховувати, що радянська техніка переважно є застарілою і потребує приведення до бойового стану. А від партнерів ми поки отримуємо достатньо легку броню, не завжди зі зброєю”, – ідеться у повідомленні.
Цілі Міноборони наступні:
– отримати значну кількість РСЗВ зразка НАТО та боєприпасів до них;
– забезпечити повне заміщення деяких існуючих калібрів радянського зразка (гармати зношені, снаряди не виробляються або їх дуже мало) на платформи, які поширені в країнах НАТО і забезпечені боєприпасами;
– домовитися з партнерами про перехід до постачання не у вигляді окремих платформ, а у вигляді цілісних підрозділів, що відразу готові до виконання бойових завдань;
– залучити сотні одиниць важкої бронетехніки;
– отримати бойові літаки та засоби ППО/ПРО для захисту українського неба.







