Після окупації Росією Криму у 2014 році чисельність кораблів у Чорноморському флоті РФ збільшилась втричі.
“Східний сусід за ці шість років збільшив чисельність корабельного складу майже втричі. Всі кораблі, які надходили з початку 2015 року, направлялися в Чорноморський флот. Це і шість підводних човнів, і фрегати, і ракетні катери, допоміжні судна, патрульні та інші. Також Чорноморський флот був поповнений береговими ракетними комплексами “Бал” і “Бастіон”. Сам Крим зараз – це “непотоплюваний авіаносець”, – сказав командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа, повідомляє “Радіо Свобода“.
Після захоплення Криму, Росія хотіла уникнути ризику його повернення. Саме тому російський флот поповнювали усіма платформами для захисту захопленої території.







