Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков назвав “шантажем” ситуацію довкола посади керівника Апарату Верховної Ради.
“Чому питання про керівника Апарату з’явилося як шантаж голови Верховної Ради: або признач нашого, або ми тебе знімати будемо? Я на шантаж не вівся і вестися не буду”, сказав Разумков в ефірі каналу “Україна 24” на дорікання заступника голови фракції “Слуга народу” Олександра Корнієнка щодо відсутності керівника Апарату ВР.
Корнієнко запитав у Разумкова, чи він його цим шантажував, на що спікер сказав: “А хто мені листа надіслав? Не Арахамія?“
“Щодо керівника Апарату: призначайте, подивимося, як він буде працювати у вас”, – підсумував Разумков.







