Держбюджет збільшили на 40 млрд грн.
Видатки вирішили спрямувати на субсидії, ЗСУ й дороги. Закон Верховна Рада ухвалила 8 жовтня. Його підтримали 256 депутатів, повідомляє “Економічна правда”.
Збільшити бюджет можливо завдяки прогнозованому перевиконанню плану бюджетних надходжень.
Додаткові 12 млрд грн підуть на забезпечення державної соціальної підтримки на оплату житлово-комунальних послуг.
5,7 млрд грн покриватимуть дефіцит на виплату зарплат ЗСУ.
2 млрд грн спрямують на оплату пакету послуг стаціонарної допомоги пацієнтам із коронавірусом.
15 млрд грн спрямують Укравтодору на “Велике будівництво”.
1 млрд грн використають на покриття боргів із заробітною плати шахтарям.







