Україна не буде підписувати з Росією жодних документів про розблокування портів та вивезення українського зерна.
Договір укладуть з Туреччиною та Організацією об’єднаних націй. Про це каже радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк.
“Щодо стамбульського договору “про вивезення українського зерна”. Попередньо. Україна не підписує жодних документів з Росією. Ми підписуємо договір з Туреччиною та ООН і беремо на себе зобов’язання перед ними. Росія підписує дзеркальний договір з Туреччиною та ООН”, – зауважив Подоляк.
Російські кораблі не будуть супроводжувати судна з зерном. Російських представників в українських портах теж не буде.
“У разі провокацій – негативна військова відповідь. Усі перевірки транспортних кораблів виконуються спільними групами у турецьких водах у разі виникнення такої потреби”, – пояснив радник.







