Президент України Володимир Зеленський ще раз привітав всіх українців з Днем Незалежності.
Хоча і цей день закінчується, але наша незалежність не завершується і ніколи не завершиться, повідомив він у вечірному відеозверненні.
“І 32-й наш День Незалежності буде, і 33-й, і всі наступні, скільки триватиме час на землі. Україна – назавжди. І щодня ставатиме тільки міцнішою. І це розуміють абсолютно всі у світі – від Радбезу ООН до всіх столиць без винятку”, – сказав Зеленський.
Президент заявив, що з нашого шляху не відступаємо, боремося. Дякуємо всім, хто нас підтримує. Дбаємо про нашу державу. Зберігаємо нашу єдність – таку ж єдність, як сьогодні, як щодня протягом цих півроку. І жодному ворогу нас не здолати.
“Немає таких бомб, які можуть стерти свободу, і не буде ніколи таких ракет, які можуть зламати волю народу, що вірить у себе”, – заявив він.







