Компанія “Нафтогаз” поскаржилась Єврокомісії на домінуючий стан російського концерну “Газпром” на ринку газу в Європі.
“Ми отримали скаргу. Ми розглянемо її відповідно до наших стандартних процедур”, — заявив представник Європейської комісії ,повідомляють європейські ЗМІ.
“Нафтогаз” просить зобов’язати “Газпром” виставити на продаж значні обсяги газу для постачання на українсько-російському кордоні або на кордоні України та країн ЄС.
У компанії переконані, що це є ключовою причиною рекордного подорожчання палива у єврорегіоні.
У свою чергу, Росія скаргу “Нафтогазу” назвала “повною нісенітницею , яка не має жодних адекватних підстав”.







