Засновник Amazon і найбагатша людина планети Джефф Безос заявив, що 20 липня вирушить у космос зі своїм братом Марком. Вони вирушать у космос на ракетному кораблі New Shepard, зробленому його космічною компанією Blue Origin.
Про це повідомляє CNN .
Рейс запланований на 20 липня, лише через 15 днів після того, як Безос збирається піти у відставку з посту генерального директора Amazon.
“З п’яти років я мріяв про подорож в космос. 20 липня я відправлюся в цю подорож з моїм братом. Найбільша пригода з моїм кращим другом”, – написав Безос у соцмережах.
Якщо все піде за планом, Безос стане першим з мільярдерів-власників космічних компаній, хто зіткнеться з польотом на борті ракети, в розробку якої він інвестував мільйони доларів.
Навіть Ілон Маск, чия SpaceX створює ракети, досить потужні, щоб вийти на орбіту Землі, не оголосив про плани відправитися в космос.
Британський мільярдер Річард Бренсон, чия власна космічна компанія Virgin Galactic, планує проводити польоти до суборбітального простору для багатих шукачів гострих відчуттів.
Його компанія конкурує безпосередньо з Blue Origin. Бренсон вже давно говорить, що він буде одним з перших пасажирів на борті ракети Virgin Galactic, але очікується, що цей політ відбудеться пізніше у 2021 році.
Шестимісна капсула Blue Origin відправить людей у 11-хвилинний політ. Пасажири піднімуться на 96 кілометрів над Землею.
При цьому Blue Origin заявила, що одне місце в капсулі з Безосом нададуть переможцю аукціону, який наразі проводиться. Станом на вечір неділі максимальна пропозиція за місце на космічному кораблі становить 2,8 мільйони доларів.







