В Україні можуть з’явитися “промислові ліси”.
У них бізнес вирощуватиме сировину для своїх потреб, сказав секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі телеканалу “Україна 24”
“З урахуванням того, що ліс є нашим надбанням, але ліс – це так само сировина для промисловості, я думаю, що ми будемо вводити в наш лексикон словосполучення “промисловий ліс”. Ми маємо дати бізнесу можливості, щоб вони для себе закладали саме промислові ділянки лісу. Щоб ми чітко розуміли, що це промисловий ліс, це бізнес вирощує для себе, щоб можна було використовувати. У нас є дуже багато на території громад територій, які взагалі на сьогоднішній день є пустими, вони непридатні для сільського господарства, але там можна посадити ту чи іншу частину лісу і через певний час використовувати цю деревину для інших потреб”, – сказав він.
Данілов заявив, що зараз в Україні лісова галузь – це галузь кумівства. На доручення президента готується засідання РНБО, де запропонують бачення розвитку лісової галузі.
“Коли Володимир Олександрович зробив заяву, що нам треба мільярд дерев за три роки посадити – мова йде не тільки про екологію, мова йде про економіку, про енергетичну незалежність”, – додав він.







