Уперше за 10 років: Україна та Азербайджан домовились про збільшення квоти дозволів на перевезення.
16-17 вересня відбулося засідання українсько-азербайджанської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень.
Результатом зустрічі стало досягнення домовленості про отримання українськими перевізниками додаткових дозволів на поточний рік і збільшення квоти на 2022 рік.
Джерело: Міністерство інфраструктури України, передає Platform4.news
Зазначимо, що українські перевізники отримають збільшену квоту дозволів Азербайджану вперше за останні 10 років.
Під час переговорів сторони також обговорили поточний стан товарообігу між країнами та обмінялись статистичними даними про виконані рейси автомобільними перевізниками.
Крім того, азербайджанська сторона на прохання української делегації повідомила, що відповідно до законодавства Азербайджанської Республіки, у випадку, коли товар з третьої країни не розмитнюється, а лише перевантажується на території України, контролюючі органи будуть вимагати дозвіл в/з третіх країн.










