Вперше за всю історію атомної енергетики України “Енергоатом” працює всіма 15-ма енергоблоками одночасно.
30 січня енергоблок №4 Рівненської атомної електростанції підключили до електромережі. Про це повідомляє прес-служба відомства.
Триває набір потужності, обладнання працює в заданому режимі. Це був останній не задіяний в роботі енергоблок.
“30 січня 2022 року, о 05:45 енергоблок №4 Рівненської атомної станції підключений до енергомережі після завершення середнього планово-попереджувального ремонту та перевантаження ядерного палива”, – повідомила “Енергоатому”.







