Білорусь 6 листопада відновила постачання електроенергії в Україну в рамках аварійної допомоги.
Відповідно до підписаного контракту, поставки здійснюватимуться протягом листопада. Про це повідомляє Міністерство енергетики Білорусі.
“Білоруська електроенергія почала надходити до української енергосистеми 6 листопада. Відповідно до підписаного контракту, поставки будуть здійснюватися протягом листопада”, — заявили в міністерстві.
Графік поставок сформувала Білорусь з урахуванням наявних технічних можливостей: режимів роботи енергосистеми та потужностей генеруючого обладнання.







