Президент подякував США за зброю
Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за новий оборонний пакет. Україна працює з іншими партнерами над додатковими оборонними пакетами. Про це президент сказав у відеозверненні. “Є новий оборонний пакет від Сполучених Штатів. Артилерія, захист від ракет і безпілотників терористів, інші речі для посилення наших захисників і захисниць”, – сказав Зеленський. Подякував президенту США Джозефу Байдену, обом…










