Зеленський попередив про графіки вимкнень
З початком нового робочого тижня споживання електроенергії зросте. А отже ‒ будуть графіки вимкнень. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні. “Звичайно, що з початком нового робочого тижня споживатиме більше, а отже будуть графіки відключень”, ‒ сказав президент. Вчора і сьогодні більшість українців “пройшли без багатьох відключень електрики”, заявив Зеленський. “На жаль, в окремих районах,…



